world peace university dunya baris universitesi cyprus university 2

Shopping cart

shape
shape

İleri Seviye İngilizce Kursu

  • Home
  • İleri Seviye İngilizce Kursu
Intensive General English Course
DÜNYA BARIŞ ÜNİVERSİTESİ

İleri Seviye İngilizce Kursu

Ödeme Detayları:

Creditwest Bankası,

Hesap Numarası: 100950927,

UBAN: CT02136094120000000100950927

Alıcı Adı: Lefkoşa Başkent Univesitesi Ltd

1. Transfer işlemi sırasında lütfen açıklama kısmına dersin adını belirtiniz.
2. Transfer sonrasında dekontun bir kopyasını arzu.atan@wpu.edu.tr veya cemal.yorgancioğlu@wpu.edu.tr e-posta adresine göndermeniz gerekmektedir.
3. Herhangi bir sorun olması durumunda yukarıdaki e-posta adresleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ders, öğrencilerin Avrupa Ortak Referans Çerçevesi'ne (CEFR) göre B1+ seviyesine ulaşmasını amaçlamaktadır. Öğrenciler, tanıdık rutin konularda doğrudan ve anında bilgi alışverişi gerektiren günlük iletişim durumlarıyla başa çıkmalarına olanak tanıyan A1, A2, B1 ve B1+ İngilizce dil yeterlilik seviyelerini kapsayacak ve kazanacaklardır. Yani anadili İngilizce olan kişilerle hiç çaba harcamadan iletişim kurabilecek akıcılığa sahip olacaklardır.

Dersin amacı öğrencileri aşağıdakileri yapabilecek şekilde hazırlamaktır:

  • Uzmanlık alanındaki teknik tartışmalar da dahil olmak üzere, hem somut hem de soyut konulardaki karmaşık metinlerin ana fikirlerini anlayabilir.
  • Her iki tarafı da zorlamadan, ana dili konuşanlarla düzenli etkileşimi oldukça mümkün kılan bir dereceye kadar akıcılık ve kendiliğindenlik ile etkileşime geçin.
  • Çok çeşitli konularda net, ayrıntılı metinler üretebilir ve güncel bir konu hakkında çeşitli seçeneklerin avantaj ve dezavantajlarını vererek bir bakış açısını açıklayabilir.

Eğitim programlarımıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
1. Kurs kaydınızı tamamladıktan sonra katılımcı sayısı ve kurs açılış durumuyla ilgili güncellemeleri e-posta yoluyla alacaksınız.
2. Yeterli katılımcı olması durumunda ödeme için tarafınıza bilgi verilecektir. Ödemenizi aşağıdaki hesap numarasına yapabilirsiniz.
3. Sorularınız varsa lütfen arzu.atan@wpu.edu.tr veya cemal.yorgancioğlu@wpu.edu.tr adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçin.
4. Hemen ön kayıt yaptırarak kursun açılışını hızlandırabilir ve katılımınızı garanti altına alabilirsiniz.
Katılımınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Eğitim programlarımızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız!