world peace university dunya baris universitesi cyprus university 2

Shopping cart

shape
shape

Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi

  • Home
  • Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi
boran-sekeroglu
Dekanın Mesajı

Assoc. Prof. Dr. Boran ŞEKEROĞLU

Üniversitemizin 2022-2023 Bahar Yarıyılı’nda eğitime başlayan fakültelerinden biri de Mühendislik-Mimarlık Fakültesi’dir.

Fakültemizde Yazılım Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık olmak üzere üç bölüm bulunmaktadır. Öğrencilerimizin yetenekli, başarılı, donanımlı, dünyanın önde gelen mühendis ve mimarları olarak mezun olmaları ve topluma en iyi şekilde hizmet etmeleri için kaliteli eğitim ve araştırma olanakları sağlamak öncelikli amacımızdır.

Bu nedenle iyi bir eğitim verebilmek için kadromuzun temel ilkesi öğrencilerimizi aydınlatacak en güncel akademik ve bilimsel gelişmeleri takip etmektir. Fakültemizdeki bölümler teorik ve pratik bilgilerin yanı sıra uygulama ve staj gerektirdiğinden, ulusal ve uluslararası firmalarla işbirliklerimizi geliştirerek staj imkanı sağlıyoruz.

Sunulan eğitim ve fırsatlara dayanarak mezunlarımızın dünya çapındaki bilimsel gelişmelere öncülük edeceğine inanıyor ve biliyoruz.
Gelecekteki öğrencilerimize şimdiden teşekkür ediyor, onlara başarılı bir eğitim ve ardından başarılı bir iş hayatı diliyoruz.

BÖLÜMLER

architecture dunya baris universitesi cyprus 1

Mimarlık

Dünya Barış Üniversitesi
software engineering world peace university cyprus 1

Yazılım Mühendisliği

Dünya Barış Üniversitesi
civil engineering world peace university cyprus

İnşaat Mühendisliği

Dünya Barış Üniversitesi